KONST / Litografier / Grafiska blad 16723254

nr 1672 3254

Grafiska blad

4 st, Modeplanscher, modell äldre, yttermått inklusive ram: 27x21 cm. Ej signerad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 januari 2025
kl 18:48:24

13/1 17:47:42 1      Vinnande bud